| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Dokument: | ET957+T967.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | 0.45 usd |
| Standard: | ISO11784/5 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 kHz (+-3 kHz) |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Żółty (inne kolory można dostosować) | Wielkość: | Średnica 24 mm ± 0,3 mm dla ET957, 35*35 mm dla T967 |
| Napięcie: | 320 N + | Waga: | 6,8G |
| Ważność: | Ponad 20 lat | uwierzytelnianie: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wstrząsy: | - Tak, proszę. | Standard wibracyjny: | IEC-68-2-6 |
| Podkreślić: | Etykiety RFID dla owiec,FDX-B chip RFID oznakowania słuchowe,Owiec RFID z gwarancją |
||
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134,2 KHz (+-3 KHz) |
| Kolor | żółty (inne kolory są konfigurowalne) |
| Rozmiar | Średnica 24 mm ± 0,3 mm dla ET957, 35*35 mm dla T967 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 320 N + |
| Waga | 6,8 g |
| Okres ważności | Ponad 20 lat |
| Uwierzytelnianie | Tak |
| Odporność na wstrząsy | Tak |
| Standard wibracji | IEC-68-2-6 |
Standardy: Zgodny z ISO11784/11785 FDX-B
Certyfikacja: Pełna certyfikacja ICAR
Materiał: Wodoodporny TPU
Zastosowanie: Prosięta, kozy, owce, małe przeżuwacze
ET957 + T967 to kompaktowy zestaw elektronicznych kolczyków RFID, specjalnie opracowany dla małych zwierząt gospodarskich, takich jak prosięta, kozy i owce. Kolczyk męski (ET957) posiada konfigurowalną powierzchnię identyfikatora wizualnego, podczas gdy kolczyk żeński (T967) zawiera chip FDX-B o częstotliwości 134,2 KHz, który jest zgodny ze standardami ISO11785 i międzynarodowo akceptowanymi czytnikami.
Każda para jest zaprojektowana tak, aby była lekka, wytrzymała i łatwa do założenia przy użyciu standardowych aplikatorów. Kolczyki te są szeroko stosowane w systemach śledzenia, rejestracji hodowlanej, dokumentacji weterynaryjnej i zarządzania rzeźnią.
| Przedmiot | Specyfikacja |
|---|---|
| Protokół chipa | ISO11784/11785 FDX-B |
| Częstotliwość | 134,2 KHz ± 3 KHz |
| Kolor | Żółty (konfigurowalny) |
| Wymiary kolczyka | ET957: Ø24 mm T967: 35 mm x 35 mm |
| Wysokość kolczyka | 10,5 mm ± 0,3 mm |
| Całkowita waga | 5,8 g |
| Naprężenie rozciągające | ≥ 320N |
| Odporność na uderzenia | Standard IEC 68-2-27 |
| Odporność na wibracje | Standard IEC 68-2-6 |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +70°C |
| Opakowanie | 50 par na worek |
Firma: Wuxi Fofia Technology Co., Ltd.
E-mail: Shaun@fofia.com
WhatsApp: +86-18006171255
Strona internetowa: www.fofiatag.com
Osoba kontaktowa: Shaun
Tel: +8618006171255