| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Numer modelu: | ZS006 |
| Minimalne zamówienie: | 50 |
|---|---|
| Cena: | $0.30-0.45 |
| Frytkowy rodzaj: | EM4305, FDX | Interfejs komunikacyjny: | RFID |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 134,2 kHz | Temperatura pracy: | -25 ° C do +75 ° C. |
| Materiał wtrysku: | Pp | Norma antykolizyjna: | IP67 |
| Wymiar: | 2.12*12mm | Standard mikrochipów: | ISO11784/5 FDX-B |
| Temperatura przechowywania: | Ponad 5 lat | Temperatura pracy: | 0 ° C do 50 ° C. |
| Waga strzykawki: | 6,86 g | Długość strzykawki: | 111±2mm |
| Szerokość strzykawki: | 50±1 mm | Dostępne rozmiary: | 1,25*8 mm, 1,4*8 mm, 2,12*12 mm, 2,12*12 mm+temperatura |
| Okres gwarancji: | 10 lat | ||
| Podkreślić: | ISO 11784/5 Pet ID Microchip,Waterproof Animal RFID Chip,Mini Tag Injectable Microchip |
||
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Standardowy | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 1340,2 kHz |
| Wymiar | "2,12-12 mm" |
| Ocena wodoodporności | IP67 |
| Gwarancja | 10 lat |
| Czas przechowywania | Więcej niż 5 lat |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 60,86 g. |
| Długość | 111 ± 2 mm |
| Szerokość | 50 ± 1 mm |
| Dostępne rozmiary | 1.25-8mm, 1.4-8mm, 2.12-12mm, 2.12-12mm z czujnikiem temperatury |
Osoba kontaktowa: lisa
Tel: 15949235501