| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Numer modelu: | ZS006 |
| Minimalne zamówienie: | 50 |
|---|---|
| Cena: | $0.80-0.90 |
| Frytkowy rodzaj: | EM4305, FDX | Interfejs komunikacyjny: | RFID |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 134,2 kHz | Temperatura pracy: | -25 ° C do +75 ° C. |
| Materiał wtrysku: | Pp | Norma antykolizyjna: | IP67 |
| Wymiar: | 2.12*12mm | Częstotliwość chipów: | 134,2 kHz |
| Waga strzykawki: | 6,86 g | Długość strzykawki: | 111±2mm |
| Szerokość strzykawki: | 50±1 mm | Temperatura przechowywania: | Ponad 5 lat |
| Temperatura pracy: | 0 ° C do 50 ° C. | Powłoka mikrochipowa: | Powłoka parylenowa |
| Dostępne rozmiary: | 1,25*8 mm, 1,4*8 mm, 2,12*12 mm, 2,12*12 mm+temperatura | ||
| Podkreślić: | 10-Year Guarantee Pet ID Microchip,Customized Color Animal Tracking Microchip,Mini Tag Injectable Pet Microchip |
||
ZS006 to ekskluzywny zestaw strzykawek dla zwierząt, który zawiera strzykawkę jednorazowego użytku, mikročip pokryty parylenem, sześć etykiet z kodem kreskowym 1D i sterylizowaną torebkę opakowaniową.Wszystkie elementy są zaprojektowane i wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami identyfikacji zwierząt (ISO 11784/ISO 11785).
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | Pomarańczowy |
| Wymiar | "2,12*12 mm" |
| Standardy przeciwderzeniowe | IP67 |
| Gwarancja | 10 lat |
| Temperatura przechowywania | Więcej niż 5 lat |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 60,86 g. |
| Długość | 111 ± 2 mm |
| Szerokość | 50 ± 1 mm |
| Dostępne rozmiary | 1.25*8mm, 1.4*8mm, 2.12*12mm, 2.12*12mm+temperatura |
Wuxi FOFlA Technology Co., Ltd.została założona w 2002 r., specjalizująca się w rozwiązaniach IoT dla rolnictwa ze szczególnym uwzględnieniem systemów identyfikacji zwierząt, zarządzania informacjami o zwierzętach,systemy śledzenia bezpieczeństwa żywności oparte na technologiach RFID i WSNJesteśmy profesjonalnym producentem różnych etykiet identyfikacyjnych zwierząt, czujników, czytników RFID i zintegrowanych systemów aplikacyjnych.
Dzięki doskonałemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i silnej zdolności produkcyjnej FOFlA uzyskał od 2009 r. zatwierdzenie Międzynarodowej Komisji ds. Rejestrów Zwierząt (ICAR).dzięki czemu nasze produkty są szeroko stosowane w ponad 100 krajach na całym świecie.
Osoba kontaktowa: lisa
Tel: 15949235501