| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | Fofia |
| Numer modelu: | T002-Y |
| Minimalne zamówienie: | 200 |
|---|---|
| Cena: | $0.36-1.50 |
| Częstotliwość: | 134,2 kHz | Układ scalony: | EM4305 |
|---|---|---|---|
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B, HDX | Średnica: | 29,9 mm |
| Waga: | 6,7 g | Wysokość: | 13,3 mm ± 0,3 mm |
| Tworzywo: | TPU | Napięcie: | 350n |
| Temperatura pracy: | -30°C do 50°C | Norma antykolizyjna: | IEC 68-2-27 |
| Standard wibracyjny: | IEC 68-2-6 | Sposób pakowania: | 15 sztuk/talerz, 50 sztuk/worek |
| Gwarancja: | >5 lat | Opcje drukowania: | Drukowanie laserowe |
| Komponenty podstawowe: | TPU | ||
| Podkreślić: | Waterproof Electronic Ear Tag,Anti-Shedding RFID Animal Tag,TPU Livestock Ear Tag |
||
| Standardy R/W | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134.2KHz/125KHz |
| Temperatura pracy | -30°C do 50°C |
| Kolor | Żółty (inne kolory mogą być dostosowywane) |
| Waga | 60,7 g |
| Wysokość | 130,3 mm ± 0,3 mm |
| Średnica | 290,9 mm ± 1 mm |
| Materiał | TPU (polyuretan termoplastyczny) |
| Napięcie | 350N |
| Standardy przeciwderzeniowe | IEC 68-2-27 |
| Standardy wibracji | IEC 68-2-6 |
| Sposób pakowania | Wyśmienite opakowanie: 15 sztuk/płytkę, masowo: 50 sztuk/sak |
| Gwarancja | > 5 lat |
Osoba kontaktowa: lisa
Tel: 15949235501