| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Numer modelu: | ET907 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | US$0.03-0.05 |
| Tworzywo: | TPU | Waga: | 6,5 g |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 134,2 kHz | Odległość czytania: | 17CM |
| Napięcie: | 350n | Temperatura pracy: | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar: | Wys.: 14,5 mm Gł.: 30,6 mm ± 0,3 mm | Norma antykolizyjna: | IEC 68-2-27 |
| Standard wibracji: | IEC 68-2-6 | standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B |
| Kolor: | ŻÓŁTY | Specyfikacja chipa: | RFID HDX-B |
| Wodoodporny: | Tak | Zapobieganie wypadaniu: | Tak |
| Odległość czytania: | 15 cm | ||
| Podkreślić: | GPS/Beidou Positioning RFID Electronic Ear Tag,17cm Reading Distance Livestock Identification Tag,IEC 68-2-6 Vibration Standard Animal Tracking Tag |
||
| Specyfikacja układu | |
|---|---|
| Standardy R/W | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134.2KHz/125KHz |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C |
| Specyfikacja znaku słuchowego | |
| Kolor | Żółty (przystosowany) |
| Waga | 6.5g |
| Wielkość | H:14.5mm D:300,6 mm ± 0,3 mm |
| Materiał | PEUR (uretan polieterowy) |
| Napięcie | 35oN |
| Standardy przeciwderzeniowe | IEC 68-2-27 |
| Standardy drgań | IEC 68-2-6 |
| Odległość odczytu | 15 cm |
| Międzynarodowa certyfikacja | Międzynarodowy Komitet ds. Rejestracji Zwierząt (ICAR) |
Osoba kontaktowa: lisa
Tel: 15949235501