| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | FULL ICAR |
| Numer modelu: | ET908+T901 |
| Dokument: | ET908+T901 .pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | Price to be negotiated |
| Szczegóły pakowania: | 50pcs na torbę, 200pcs na pudełko ze srebrną etykietą na pudełku |
| Czas dostawy: | 1-7 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Możliwość Supply: | 20000 pCS dziennie |
| Częstotliwość: | 134,2 kHz |
|---|
Pełny kolczyk RFID dla zwierząt ICAR dla owiec, kóz, świń i bydła z nieudostępnionym kodem ICAR zgodnym z ISO11784/5 i obsługą czytnika BLE w FULL ICAR ET908 Circular.
| Częstotliwość | 134.2kHz |
|---|---|
| Kolor | Żółty (dostępne kolory niestandardowe) |
| MOQ | 1 sztuka |
| Rozmiar | 30.6mm * 14.5mm |
| Druk laserowy | Dostępne |
| Usługi OEM | Dostępne |
| Próbki | Dostarczane 2 darmowe próbki |
| Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Napięcie | 350N |
| Materiał | TPU |
Wuxi FOFIA Technology Co., Ltd., założona w 2002 roku, specjalizuje się w rozwiązaniach IoT dla rolnictwa i zarządzania zwierzętami hodowlanymi.
WUXI FOFIA jest jedyną firmą w Chinach posiadającą certyfikat FULL ICAR.
Osoba kontaktowa: Rita
Tel: +8615718519460