| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | HT003 |
| Dokument: | HT003(2).pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | USD 3.85 |
| Szczegóły pakowania: | 1PCS = torebka+ strzykawka+ glasstag+ 6 naklejek kodów kreskowych / 20pcs na torbę |
| Czas dostawy: | 1-7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal |
| Możliwość Supply: | 100000 sztuk tygodniowo |
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Ważność chipa: | Ponad 20 lat |
|---|---|---|---|
| Wyświetlacz: | ID i temperatura | Gwarancja: | 10 lat |
| Zgodność: | RoHS i ICAR | Certyfikat międzynarodowy: | JA SAMOCHOD |
| Wymiary: | Średnica 1,5 mm | Naklejki z kodami kreskowymi: | 6 naklejek z kodami kreskowymi |
| Standard protokołu: | ISO 11784/11785 | Typ chipa: | Pasywny RFID |
| pakiet: | 20 sztuk w jednej torbie | Kod kreskowy: | 6 sztuk etykiet z kodami kreskowymi |
| Tworzywo: | Szkło | Kolor strzykawki: | Biały |
| Temperatura pracy: | 0℃ do +50℃ | Materiał wtrysku: | PP |
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.5*11mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | 25°C to 50°C (77℉ to 122℉) |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Syringe Specifications | |
|---|---|
| Color | White and orange |
| Weight | 6.8g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | FOFIA PT200 |
| Reading Distance | Animal ID: 10cm / Healthy ID: 10cm |
| Package | 10 pcs/box |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Osoba kontaktowa: Rita
Tel: +8615718519460