| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | HT003 |
| Dokument: | HT003(2).pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | USD 3.85 |
| Szczegóły pakowania: | 1PCS = torebka+ strzykawka+ glasstag+ 6 naklejek kodów kreskowych / 20pcs na torbę |
| Czas dostawy: | 1-7 dni |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal |
| Możliwość Supply: | 100000 sztuk tygodniowo |
| Standard chipa: | ISO11784/5 FDX-B |
|---|
Mikroczip RFID z czujnikiem temperatury HT003 to specjalistyczny zestaw strzykawek z mikroczipem opracowany przez FOFIA z myślą o zdrowiu i dobrostanie zwierząt. Ta innowacja z 2020 roku w zakresie identyfikacji zwierząt jest przeznaczona głównie dla zwierząt domowych, w tym psów i kotów, i posiada zintegrowany czujnik temperatury do kompleksowego monitorowania stanu zdrowia.
| Specyfikacje mikroczipa | |
|---|---|
| Standard chipa | ISO11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134,2 kHz |
| Wymiary | Ø1,5*11 mm |
| Materiał | Bio-szkło |
| Zakres temperatur | 25°C do 50°C (77°F do 122°F) |
| Dokładność temperatury | ±0,1°C / 0,18°F |
| Specyfikacje strzykawki | |
|---|---|
| Kolor | Biały i pomarańczowy |
| Waga | 6,8 g |
| Długość | 111±2 mm |
| Szerokość | 50±1 mm |
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Czytnik | FOFIA PT200 |
| Odległość odczytu | Identyfikator zwierzęcia: 10 cm / Identyfikator zdrowia: 10 cm |
| Opakowanie | 10 szt./pudełko |
| Sterylizacja | Gaz EO |
| Etykieta z kodem kreskowym | 6 naklejek z kodem kreskowym |
| Gwarancja | 20 lat na chip, 5 lat na sterylizację |
Opakowanie: 10 sztuk w pudełku, 500 sztuk w kartonie wysyłkowym
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania zwierzętami hodowlanymi i zarządzania identyfikacją zwierząt domowych. Nasze produkty służą zwierzętom hodowlanym, zwierzętom domowym, rybom, arowanom i dzikim zwierzętom.
Jesteśmy zaangażowani w rozwój i promocję produktów do identyfikacji zwierząt, zdobywając zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości produktom, pierwszorzędnej obsłudze i szybkiej dostawie. Wszystkie surowce pochodzą od wykwalifikowanych dostawców z gwarantowaną jakością.
Specjalizujemy się w produktach do identyfikacji zwierząt od ponad 20 lat, produkujemy mikroczipy dla zwierząt, mikroczipy dla zwierząt domowych, kolczyki, elektroniczne kolczyki i czytniki RFID. Nasze produkty są eksportowane do ponad 90 krajów na całym świecie.
E-mail: zqm@fofia.com
Przeglądaj nasz katalog: http://www.fofiatag.com/products/102.html
Jesteśmy profesjonalnym producentem z warsztatem o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, 150 pracownikami i ponad 20-letnim doświadczeniem. Znajdujemy się w Wuxi, pięknym mieście około godziny drogi od portu w Szanghaju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
Priorytetem jest dla nas jakość, a nie cena. Cena zależy od poziomu jakości i ilości zamówienia. Dostępne są rabaty w zależności od ilości zamówienia. Nie oferujemy najniższych cen, ale obiecujemy wysokiej jakości produkty i pierwszorzędną obsługę.
Tak, oferujemy gwarancję od 1 do 5 lat na różne rodzaje produktów.
Głównie za pośrednictwem ekspresów/kurierów ze zniżkami przez FedEx, DHL i TNT. Oferujemy również usługi transportu lotniczego, morskiego i lądowego. Elastyczne metody zapewniają terminową i bezpieczną dostawę. W pełni wspieramy korzystanie z własnego spedytora.
Używamy stabilnych opakowań, co sprawia, że uszkodzenia podczas wysyłki są bardzo mało prawdopodobne. Jeśli do nich dojdzie, firma kurierska przejmie odpowiedzialność i zrekompensuje wszelkie straty.
Tak, wspieramy usługi OEM. Wszystkie kolory, logo, opakowania, a nawet nowe produkty mogą być dostosowane.
Mamy oddział w Australii i długoterminowych partnerów w USA, Argentynie, na Białorusi i w Serbii. Mamy nadzieję nawiązać relacje współpracy z większą liczbą klientów i możemy podpisać wyłączne prawa dystrybucyjne w odpowiednich obszarach.
Osoba kontaktowa: Rita
Tel: +8615718519460