| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | FULL ICAR |
| Numer modelu: | ET910 |
| Dokument: | ET908+T901 .pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | 200 sztuk/pudełko |
| Czas dostawy: | 1-7 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20000 szt. / Dzień |
| standard R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 KHz/125 KHz |
|---|---|---|---|
| Wysokość: | 14,5 mm | Tworzywo: | TPU |
| Temperatura pracy: | -30 do 65 stopni | Odległość czytania: | 25 cm-30 cm w zależności od czytelnika |
| Guarantee | 5 years |
|---|---|
| Material | TPU |
| Operation Temperature | -30 to 65°C |
| Packing | 50 Pcs/bag, 200 Pcs/box |
| Compliance Standards | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Ear Tag Color | Yellow (other colors customizable) |
| Diameter | 30.5mm |
| Weight | 6.5g |
| Feature | Identification |
| Shape | Round |
| Tension | 350N |
| Frequency | 134.2kHz |
Osoba kontaktowa: Tina
Tel: +8613661674805