| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | ZS005 |
| Dokument: | ZS005-new.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | USD 1.2 |
| Szczegóły pakowania: | 1PCS = torebka+ strzykawka+ glasstag+ 6 naklejek kodów kreskowych / 20pcs na torbę |
| Czas dostawy: | 1-7 DNI |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 100000 sztuk tygodniowo |
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 kHz |
|---|---|---|---|
| Wymiar: | 2,12*11,5 mm | Norma antykolizyjna: | IP67 |
| Miejsce pochodzenia: | Europa | Waga szklanego tagu: | 0,1 g |
| Temperatura przechowywania: | -40 do 100 stopni | Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 45-47g | Materiał wtrysku: | PP |
| Sterylizacja: | Gaz EO | ||
| Podkreślić: | 2-w-1-implantowany mikroczip dla zwierząt,mikroczip transponder ISO dla zwierząt,implantowany mikroczip identyfikacyjny ZS005 |
||
![]()
| Specyfikacje mikroczipu | |
|---|---|
| Standardowy chip | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134.2KHz |
| Wymiar | Ø2,12*12 mm |
| Materiał | Bioglas |
| Zakres temperatury | 25°C do 50°C (77°F do 122°F) |
| Dokładność temperatury | ±0,1°C / 0,18°F |
| Specyfikacje strzykawki | |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 45-47 g |
| Długość | 109 mm |
| Szerokość | 19 mm |
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Czytelnik | Wszystkie |
| Odległość odczytu | Identyfikator zwierzęcia: 10 cm / Identyfikator zdrowy: 10 cm |
| Pakiet | 10 sztuk na pudełko |
| Sterylizacja | Gaz EO |
| Etykieta kodu kreskowego | 6 naklejek do kodów kreskowych |
| Gwarancja | 20 lat za chip, 5 lat za sterylizację. |
Opakowanie: 10 sztuk na pudełko, 500 sztuk na pudełko do wysyłki
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd. dostarcza kompleksowe rozwiązania do inteligentnego zarządzania bydłem i zarządzania identyfikacją zwierząt domowych.
Jesteśmy zaangażowani w rozwój i promocję produktów identyfikacyjnych dla zwierząt, zdobywanie zaufania klientów poprzez wysokiej jakości produkty, pierwszorzędną obsługę i szybką dostawę.Wszystkie surowce pochodzą od wykwalifikowanych dostawców z gwarantowaną jakością.
Specjalizując się w produktach do identyfikacji zwierząt od ponad 20 lat, produkujemy mikroczipy dla zwierząt, mikroczipy dla zwierząt domowych, etykiety do uszu, elektroniczne etykiety do uszu i czytniki RFID.Nasze produkty są eksportowane do ponad 90 krajów na świecie.
E-mail: Tina@fofia.com
Odkryj nasz katalog: fofiatag.com
Osoba kontaktowa: Tina
Tel: +8613661674805