| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ISO11784/5 |
| Numer modelu: | ZS007 |
| Dokument: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | to be negotiation |
| Szczegóły pakowania: | 1PCS = torebka+ strzykawka+ glasstag+ 6 naklejek kodów kreskowych / 20pcs na torbę |
| Czas dostawy: | 1-7 DNI |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 100000 sztuk tygodniowo |
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 kHz |
|---|---|---|---|
| Wymiar: | 1,8*4mm | Norma antykolizyjna: | IP67 |
| Miejsce pochodzenia: | Europa | Temperatura przechowywania: | -40 do 100 stopni |
| Kolor: | biały | Waga: | 6,86 g |
| Materiał wtrysku: | PP | Sterylizacja: | Gaz EO |
| Podkreślić: | Certyfikowany przez ICAR mikroczip zwierzęcy,sterilizowany mikroczip identyfikacyjny strzykawki,mikroczip transponder ISO dla zwierząt |
||
![]()
| Specyfikacje mikroczipu | |
|---|---|
| Standardowy chip | ISO 11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134.2KHz |
| Wymiar | Ø1,4*8 mm |
| Materiał | Bioglas |
| Zakres temperatury | 25°C do 50°C (77°F do 122°F) |
| Dokładność temperatury | ±0,1°C / 0,18°F |
| Specyfikacje strzykawki | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga | 60,86 g. |
| Długość | 111 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Czytelnik | Wszystkie |
| Waga opakowania | 90 mg |
| Pakiet | 20 sztuk na torebkę |
| Sterylizacja | Gaz EO |
| Etykieta kodu kreskowego | 6 naklejek do kodów kreskowych |
| Gwarancja | 20 lat za chip, 5 lat za sterylizację. |
Opakowanie: 10 sztuk na pudełko, 500 sztuk na pudełko do wysyłki
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd. dostarcza kompleksowe rozwiązania do inteligentnego zarządzania bydłem i zarządzania identyfikacją zwierząt domowych.
Jesteśmy zaangażowani w rozwój i promocję produktów identyfikacyjnych dla zwierząt, zdobywanie zaufania klientów poprzez wysokiej jakości produkty, pierwszorzędną obsługę i szybką dostawę.Wszystkie surowce pochodzą od wykwalifikowanych dostawców z gwarantowaną jakością.
Specjalizując się w produktach do identyfikacji zwierząt od ponad 20 lat, produkujemy mikroczipy dla zwierząt, mikroczipy dla zwierząt domowych, etykiety do uszu, elektroniczne etykiety do uszu i czytniki RFID.Nasze produkty są eksportowane do ponad 90 krajów na świecie.
E-mail: Tina@fofia.com
Odkryj nasz katalog: fofiatag.com
Osoba kontaktowa: Tina
Tel: +8613661674805