| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ISO11784/5 |
| Numer modelu: | ZS009 |
| Dokument: | ZS009 Animal ID Microchip.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | to be negotiation |
| Szczegóły pakowania: | 1PCS = torebka+ strzykawka+ glasstag+ 6 naklejek kodów kreskowych / 20pcs na torbę |
| Czas dostawy: | 1-7 DNI |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 100000 sztuk tygodniowo |
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 kHz |
|---|---|---|---|
| Wymiar: | 1,25*8,3 mm | Norma antykolizyjna: | IP67 |
| Miejsce pochodzenia: | Europa | Temperatura przechowywania: | -40 do 100 stopni |
| Kolor: | biały | Waga: | 6,86 g |
| Materiał wtrysku: | PP | Sterylizacja: | Gaz EO |
| Podkreślić: | RFID 134,2 kHz mikroczipa zwierzęcego,wodoodporna etykieta słuchowa bydła |
||
![]()
| Specyfikacje mikrochipów | |
|---|---|
| Standard chipów | ISO11784/5 FDX-B |
| Częstotliwość | 134,2 kHz |
| Wymiar | Ø1,25*8,3mm |
| Tworzywo | Bio-szkło |
| Zakres temperatur | 25°C do 50°C (77℉ do 122℉) |
| Dokładność temperatury | ±0,1°C / 0,18°F |
| Dodatkowe informacje | |
|---|---|
| Czytelnik | Wszystko |
| kolor | biały |
| Pakiet | 20 sztuk/worek |
| Sterylizacja | Gaz EO |
| Etykieta z kodem kreskowym | 6 naklejek z kodami kreskowymi |
| Gwarancja | 20 lat na chip, 5 lat na sterylizację |
Opakowanie: 10 sztuk w pudełku, 500 sztuk w pudełku wysyłkowym
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania zwierzętami hodowlanymi i zarządzania identyfikatorami zwierząt domowych. Nasze produkty służą zwierzętom hodowlanym, zwierzętom domowym, rybom, arowaniu i dzikim zwierzętom.
Jesteśmy zaangażowani w rozwój i promocję produktów do identyfikacji zwierząt, zdobywając zaufanie klientów dzięki produktom wysokiej jakości, pierwszorzędnej obsłudze i szybkiej dostawie. Wszystkie surowce pochodzą od kwalifikowanych dostawców o gwarantowanej jakości.
Specjalizujemy się w produktach do identyfikacji zwierząt od ponad 20 lat, produkujemy mikrochipy dla zwierząt, mikrochipy dla zwierząt domowych, kolczyki w uszach, elektroniczne kolczyki w uszach i czytniki RFID. Nasze produkty eksportujemy do ponad 90 krajów na całym świecie.
E-mail: Tina@fofia.com
Przeglądaj nasz katalog: fofiatag.com
Osoba kontaktowa: Tina
Tel: +8613661674805