| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | FULL ICAR |
| Numer modelu: | ET908+T905 |
| Dokument: | ET908+T901 .pdf |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | to be negotiation |
| Szczegóły pakowania: | 200 sztuk/pudełko |
| Czas dostawy: | 1-7 dni roboczych po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20000 szt. / Dzień |
| standard R/W: | ISO 11784/11785 FDX-B | Częstotliwość: | 134,2 KHz/125 KHz |
|---|---|---|---|
| Wysokość: | 14,5 mm | Tworzywo: | TPU |
| Temperatura pracy: | -30 do 65 stopni | Odległość czytania: | 25 cm-30 cm w zależności od czytelnika |
| Rozmiar: | 54*70mm | Napięcie: | 350n |
| Norma antykolizyjna: | IEC 68-2-27 | Standard wibracyjny: | IEC 68-2-6 |
| Gwarancja: | powyżej 5 lat | ||
| Podkreślić: | Certyfikowane przez ICAR elektroniczne etykiety słuchowe,FDX-B oznakowanie śledzenia bydła,elektroniczne oznakowania słuchowe do monitorowania bydła |
||
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Materiał | TPU |
| Temperatura działania | -30 do 65°C |
| Opakowanie | 50 sztuk na torebkę, 200 sztuk na pudełko |
| Standardy zgodności | ISO 11784/11785, ISO 14223 |
| Kolor znacznika uszu | Żółty (inne kolory mogą być dostosowywane) |
| Średnica | 30.5 mm |
| Waga | 6.5g |
| Cechy | Identyfikacja |
| Kształt | Okrągłe |
| Napięcie | 350N |
| Częstotliwość | 1340,2 kHz |
Osoba kontaktowa: Tina
Tel: +8613661674805