| Miejsce pochodzenia: | Wuxi, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Orzecznictwo: | ICAR |
| Numer modelu: | ZS007 |
| Dokument: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Minimalne zamówienie: | 5000 |
|---|---|
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły pakowania: | 20 sztuk / worek, plastikowe torby pakowane w karton |
| Czas dostawy: | 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Paypal, Western Union, T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 70000 szt. / tydzień |
| Transponder: | Etykiety szklane wykonane w Europie | standard R/W: | ISO 11784/5 FDX-B 134,2 kHz |
|---|---|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40°C ~ 50°C | Gwarancja: | 10 lat |
| Certyfikat: | JA SAMOCHOD | Typ chipa: | EM4305 |
| RW/standardowy: | 134,2 kHz FDX-B | Pojemność chipa: | 128-bitowy |
| Przechowywanie danych: | Unikalny 15-cyfrowy numer identyfikacyjny | Zakres temperatur: | -40°C do 80°C |
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C | Wymiar mikroczipów: | 1.4*8mm |
| Właściwości: | Diagnoza i wstrzyknięcie | Aplikacja: | Identyfikacja zwierząt domowych, śledzenie zwierząt gospodarskich, monitorowanie dzikiej przyrody |
| Napisz razy: | > 1 000 000 razy | Temperatura pracy: | -25 do +85°C |
| Częstotliwość: | 134,2 kHz | Zapewnienie jakości: | 100% test odczytu |
| Typ RFID: | Fdx-B | ||
| Podkreślić: | Mikrochip dla zwierząt FDX-B do schronisk,lekki mini transponder dla zwierząt,mikrochip do identyfikacji małych zwierząt FDX-B |
||
Specyfikacja produktu:
ZS007 jest RFID zwierzęce zwierzęce z identyfikatorem mikrochipówstrzykawki jednorazowej przeznaczonej wyłącznie dla zwierząt.
Produkt ten spełnia standard ISO 11784/ISO 11785 FDX-B 134,2khz.
Każda strzykawka jest produkowana przy użyciu najwyższej jakościSzczypce europejskiez odczytem/wzdolność rytualizacjii posiada wyjątkowe zabezpieczenie danych.
Zawiera jednorazową strzykawkę, mikroczip pokryty perylenem, 6 jednowymiarowych etykiet z kodem kreskowym oraz sterylizowaną torebkę papierowo- plastikową.
| Specyfikacja mikroczipu | |
| Standardy R/W | ISO 11784/5 FDX-B |
| częstotliwość | 134.2KHz |
| Wymiar | Ø1,4*8 mm |
| Standardy przeciwderzeniowe | IP67 |
| Gwarancja | 10 lat |
| temperatura przechowywania | -20°C do +50°C |
| temperatura pracy | 0°C do 50°C |
| Specyfikacja strzykawki | |
| kolor | biały |
| masę | 60,86 g. |
| długość | 111 ± 2 mm |
| szerokość | 50 ± 1 mm |
| Pozostałe | |
| sposób pakowania | 20 sztuk/ worek |
| sterylizacja | Gaz EO, 5 lat gwarancji |
| etykieta z kodem kreskowym |
8 naklejek |
| Międzynarodowa certyfikacja | Międzynarodowy Komitet ds. Rejestracji Zwierząt (ICAR) |
![]()
Główne wydarzenia produktu:
![]()
O transporcie
1Akceptujemy wysyłkę ekspresową dla małych zamówień, a morską dla dużych zamówień.
2Nie ponosimy odpowiedzialności za odprawę celną, więc gdy przedmiot dotrze do Państwa kraju, możemy potrzebować Państwa pomocy w odprawę celną.
3Jeśli macie własnego agenta wysyłki, prosimy o uprzejme zawiadomienie nas przy zamawianiu.
4Jeśli adres jest Brazylia, proszę podać numer podatkowy.
5Czas dostawy:5 do 7 dni roboczych drogą ekspresową, 30 do 50 dni drogą morską.
Certyfikacja:
Wszystkie nasze transpondery zostały zatwierdzone przez ICAR (Międzynarodowy Komitet ds. Rejestracji Zwierząt).
Możemy zagwarantować, że wszystkie kody są unikalne na świecie.
Częste pytania:
Q1. Czy jesteś firmą produkcyjną lub handlową?
Jesteśmy profesjonalnym producentem z 4000 metrów kwadratowych warsztatu, 100 pracowników i 15 years' doświadczenie.
Znajdujemy się w Wuxi, pięknym mieście około godziny drogi do portu w Szanghaju.
P2: Czy wasze produkty mają najniższą cenę?
Jakość bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności. Cena jest oparta na poziomie jakości i ilości zamówienia.Masz najlepszą cenę poza firmą handlową..
Pytanie 3: Czy wszystkie produkty mają gwarancję?
Tak, dostarczamy 5-letnią gwarancję na nasze mikroczipy.
Q4. Jaki jest transport?
Głównie ekspresowo, mamy dobre zniżki z FedEx, DHL i TNT. Możesz również wyznaczyć własnego spedycji.
Q5. Jak postępować, jeśli towar został uszkodzony w trakcie transportu?
Używamy stabilnej paczki, możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu jest bardzo mała.
Czy możemy dostosować opakowanie microchip z naszym logo itp.?
Tak, wspieramy OEM, wszystkie kolory, logo i pakiet mogą być dostosowane.
Osoba kontaktowa: Rita
Tel: 15718519460