| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FOFIA |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | $0.50-0.55 |
| Żeton: | EM4305, dostosowane | Częstotliwość: | 134,2 kHz |
|---|---|---|---|
| standard R/W: | ISO11784/5 FDX-B | Temperatura pracy: | -35 do 50°C |
| Waga: | 4,0g | Rozmiar: | 80mm * 12mm * 20mm |
| Odległość czytania: | 18 cm dla FDX-B/ 19 cm dla HDX | Tworzywo: | TPU |
| Napięcie: | 300N | Pakiet: | 10 sztuk/płyta |
| Ważność: | ≥5 lat | Norma antykolizyjna: | IEC 68-2-27 |
| Standard wibracji: | IEC 68-2-6 | Opcje kolorów: | biały i żółty |
| Wymiary kartonu: | 42*30*40cm | ||
| Podkreślić: | 18cm Reading Distance Sheep Ear Tag,5-Year Validity RFID Animal Tag,Mini Tag Livestock Identification Tag |
||
Nowy produkt!
Elektroniczny kolczyk dla zwierząt ET908 jest przeznaczony wyłącznie do zarządzania hodowlą i ubojem zwierząt, spełniając międzynarodowe standardy ISO11784/5 i FDX-B.
| Standard odczytu | ISO11784/5 FDX-B lub HDX |
|---|---|
| Częstotliwość | 134,2 kHz |
| Temperatura pracy | -35°C do 50°C |
| Kolor | Biały i żółty |
| Waga | 4,0 g |
| Rozmiar | 80 mm x 12 mm x 20 mm |
| Odległość odczytu | 18 cm (FDX-B) / 19 cm (HDX) |
| Materiał | TPU |
| Naprężenie | 300 N |
| Opakowanie | 10 sztuk/tablica |
| Ważność | ≥ 5 lat |
| Certyfikat | ICAR |
| Standard antykolizyjny | IEC 68-2-27 |
| Standard wibracji | IEC 68-2-6 |
1000 sztuk na karton: 42 x 30 x 40 cm
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd zapewnia kompletne rozwiązania obejmujące karty inteligentne, sprzęt, oprogramowanie aplikacyjne i integrację systemów. Specjalizujemy się w rozwoju technologii identyfikacji zwierząt i oferujemy wysokiej jakości produkty z pierwszorzędną obsługą dla projektów śledzenia pochodzenia żywności.
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd jest wiodącym azjatyckim dostawcą produktów do identyfikacji zwierząt z 13-letnim doświadczeniem. Nasz zakład o powierzchni 3000 metrów kwadratowych w Wuxi (w pobliżu Szanghaju) produkuje produkty z certyfikatami RoHS, CE i ICAR, zatrudniając 100 wykwalifikowanych pracowników.
Osoba kontaktowa: lisa
Tel: 15949235501